Menu


سوالات متداول

Eset Smart Security Premium

Complete protection without compromise for all your devices

Scroll Down

فعالسازی

خیر تمامی آنتی ویروس های اورجینال هم برای فعالسازی و هم برای به روز رسانی نیاز به دسترسی به اینترنت دارند.
یک نسخه آزمایشی است که توسط کمپانی اصلی توزیع می شود و به مدت 30 روز مورد استفاده قرار می گیرد تا کاربر تمامی امکانات آنتی ویروس را تست و بررسی کند
خیر هر لایسنس در طول مدت یکسال به مدت نامحدود فقط روی همان سیستم نصب و فعالسازی میشود.
بله در طول مدت یک سال لایسنس خود می توانید هر بار که ویندوز را تغییر دادید باز هم از همان لایسنس قبلی استفاده کنید
پارت نامبر محصول خود را به پشتبانی اعلام کنید و کد را دریافت کنید.
بهتر است که از مرورگرهای به روز مانند فایرفاکس و گوگل کروم استفاده نمائید
مسئولیت نگهداری از لایسنس، سریال یا کد فعالسازی محصولاتی که خریداری میگردد، به عهده خریدار میباشد. در صورتیکه لایسنس شما به دلیل کم توجهی در نگهداری از آن توسط شخص دیگری استفاده شود ، در صورت استفاده بیشتر از حد مجاز توسط کمپانی ارایه دهنده مسدود میگردد. آنچه که وظیفه ما میباشد، این است که در صورتیکه مشترک ایست رایان، لایسنس، سریال یا کد فعالسازی خود را گم کرده باشد، آنرا مجددا برای ایشان ارسال کنیم. در صورت مواجهه با چنین مشکلی میتوانید درخواست ارسال مجدد ایمیل بدهید (از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل درخواست مجدد ایمیل) در کمتر از 24 ساعت اطلاعات محصول خریداری شده، مجددا بصورت کامل برای خریدار ارسال میگردد.
خیر فقط از طریق فعالسازی در سایت
در زمان درخواست پشتیبانی اطلاعات شما مورد نیاز است
کدهای دریافتی از سایت کاملا اورجینال می باشند. برای اطمینان از این موضوع میتوان آنتی ویروس را از سایت اصلی محصول ایست یعنی eset.com دانلود کرده و لایسنس دریافتی را روی آنتی ویروس فعال کنید.
از سرور اصلی ESET آپدیت می شوند و در صورت نیاز به دانلود تنها باید از سایت اصلی ایست نرم افزار را دانلود کرد
بله بر روی XP هم قابلیت نصب دارد.
طبق راهنمای موجود در این صفحه عمل کنید

4 حالت وجود دارد که نیاز به پیگیری و رفع مشکل دارد:

1- پرداخت اینترنتی ناموفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما آمده است، در این صورت طی 2-3 ساعت از طرف بانک اصلاح سند خواهد خورد و پول به حساب خریدار اتوماتیک برگشت داده خواهد شد.

2- پرداخت اینترنتی ناموفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما نیز نیامده است، در این صورت طی 72 ساعت از طرف بانک اصلاح سند خواهد خورد و پول به حساب خریدار اتوماتیک برگشت داده خواهد شد.

3- پرداخت اینترنتی موفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما نیامده است، در این صورت معمولا طی 24 ساعت پول به حساب ما واریز خواهد شد در صورتیکه این امر اتفاق نیافتد، میبایست پول از طرف بانک به حساب خریدار اتوماتیک برگشت داده شود و در صورتیکه هیچکدام از این دو حالت اتفاق نیافتد، خریدار میبایست جهت پیگیری به بانک خودش (مبدا) مراجعه نماید…

4- پرداخت اینترنتی موفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما نیز امده است ولی به علت خطای سیستمی (برای محصولاتی که تحویل به لحظه و آنی دارند) محصول تحویل نشود، در این حالت در پنل ما مشخص میگردد و به سرعت خرید مشتری پیگیری می گردد.

بله در صورتی که لایسنس بر روی آنتی ویروس عمل نکرد لایسنس جدید داده خواهد شد.
خیر از آنجایی که لایسنس های ما کاملا اورجینال هستند این امکان وجود ندارد.
آنتی ویروس های اورجینال که از سرور اصلی آپدیت می شوند، جدیدترین ویروس ها و تروجان ها را می توانند تشخیص دهند و از سیستم شما حذف کنند و از آنجایی که امروزه هر لحظه حمله جدید و ویروس های جدیدی در جهان در حال تخریب هستند سیستم شما باید آخرین آپدیت را از آنتی ویروس دریافت کند که آنتی ویروس های غیر اورجینال این ویژگی را ندارند. آنتی ویروس های غیر اورجینال جدیدترین آپدیت را در فاصله زمانی طولانی تری دریافت کند و گاها ممکن است در تشخیص ویروس کاملا بی تاثیر باشند.